Standart

AŞK Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Aşk dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu işte A.Ş.K. dizisi oyuncu kadrosu.

Nebahat Çehre (Neslihan), Hazal Kaya (Azra), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can), Aslı Tandoğan (Şebnem), Erkan Can (Rıza), Sevtap Özaltun (Ece), Nihal Koldaş (Sırma), Tugay Mercan (Abdurrahman), Osman Akça (Abdurrahman Adam), Güneş Emir (Melis), Elit İşcan (Semra), Servet Pandur (Müzeyyen), Gökay Müftüoğlu (Fırat)

Standart

“A.Ş.K” Dizisi Konusu

Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştıkları, Eylül’de ekrana gelecek dizinin konusu şöyle:
“Paranın satın alamayacağı şey nedir?” diye sorsak insanlara… Kimi mutluluk, kimi sağlık, kimiyse aşk cevabını verir. Aşk… O her şeyden güçlü ve değerlidir. Paradan bile.

Standart

HAZAL KAYA YENİ SEZONDA İZLEYİCİYİ EKRANA BAĞLAYACAK

ECE ER / TELEVİZYON GAZETESİ.COM

Hazal Kaya ile Eylül’de A.Ş.K Başkadır!

2013-2014 yayın döneminde ‘’Başaracaklar!’’ diye yanına işaret koyduğum dizilerden biri olan A.Ş.K. tanıtım çekimleri için ‘’kayıt’’ dedi. Geçtiğimiz sezonda reyitinge kurban edilen dizisi ile hayal kırıklıkları yaşayan güzel Hazal Kaya’nın bu sezonun en iddialı dizilerinden biri ile ekrana döndüğünü düşünüyorum.

Standart

HAZAL KAYA A.Ş.K. DİZİDE İKİ ÜNLÜ OYUNCUYLA AŞK YAŞAYACAK

A.Ş.K dizisine sürpriz partner!

Eylül ayında Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan ‘A.Ş.K.’ dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Hazal Kaya’nın başrolünde oynayacağı, Gold Film Faruk Turgut’un yapımcılığını üstlendiği ‘A.Ş.K.’ dizinin başrol erkek oyuncuları da belirlendi.

Standart

AŞK Dizisi – Gökay Müftüoğlu Kimdir?

gökay müftüoğlu aşk dizisi

gökay müftüoğlu aşk dizisi

Gökay Müftüoğlu 7 Temmuz 1986 da Rize’de doğdu. 1993′te İzmir Bornova’ya taşındı. 1996′da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda ilk olarak tiyatroyla tanıştı. İlk sahneye çıktığı oyun “Yaşasın Gökkuşağı” oldu. 1996 ve 2004 arasında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oynadı.

2000′te Bornova Mustafa Kemal Lisesi’ne girdi, orada “Ah Şu Gençler” ve “Haybeden Gerçek Üstü Konuşmalar” oyunlarında oynadı, ilk yönetmenliğini “Nafile Dünya” isimli oyunla yaptı ve 2004′te de mezun oldu. 1999-2004 arasında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu ve Karaburun Kavimler Kapısı ortak projelerinde yer aldı ve bu oyunlar ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Hollanda’da çeşitli festivallere katıldı. Aynı süreçte Karaburun’da Isolte Avali ve David Bower’dan dans ve bedene dayalı oyunculuk Amsterdam’da Global Clown School’da Rene Kres’ten traji komik figür ve palyaço, Jan Kroll’dan akrobasi ve jonklörlük, Miriam Dcriks‘ten doğaçlama sporu, Gonca Yalçıner’den alan kullanımı, Amsterdam Üniversitesi’nde Bruin Otten’dan alan kullanımı ve oyunculuk eğitimleri aldı. 2004 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk sınavına girdi ve kazandı. 2004-09 arasında İzmir Sanat Tiyatrosu’nda görev aldı. 2002-03 sezonunda İzmir Kültür Merkezi’nde “Küheylan’’ ve “Cimri’’ oyunlarında oynadı. 2008′den itibaren B.B.Ş.T.’de eğitmenlik, yönetmenlik ve oyunculuk yapmaktadır.

Gökay Müftüoğlu A.Ş.K. Dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Standart

AŞK Dizisi – Nihal Koldaş Kimdir?

nihal koldaş aşk dizisi

nihal koldaş aşk dizisi

Nihal Koldaş (tam adı Nihal Geyran Koldaş), Türk oyuncu ve tiyatro yönetmeni. En bilinen rolleri, Masumiyet filmindeki Yusuf’un (Güven Kıraç) dilsiz ablası ve Bıçak Sırtı dizisindeki konağın hizmetçisi Gönül’dür. Ayrıca, Masumiyet’in Zeki Demirkubuz’la birlikte iki yapımcısından biridir.

Yoğunlukla tiyatro çalışmaları yaptı. 1997 yılında, Bilsak Tiyatro Atölyesi bünyesinde Heiner Muller’in Hamlet Makinesi ve Shakespeare’in Hamlet oyunlarından yola çıkılarak yazılan Park Yapılmaz oyununu Ceysu Koçak’la birlikte tasarladı ve kurguladı. 1999′da Bilsak Tiyatro Atölyesi’nin 11. Uluslararası İstanbul Tiyatro Festivalinde de sahnelenen oyunu Kurbağa Öyküleri’nde rol aldı.

2003 yılında Tiyatro Diyez’de, başrolünü Hale Soygazi’nin oynadığı Özel Bir Gün adlı oyunu yönetti. 2004′te Aylin Deveci ve Gözde Saner’le birlikte Sevim Burak’ın Mut adlı öyküsünü tiyatroya uyarladı ve oyunu yönetti. 2005 yılında, Angels in America oyunuyla ünlü yazar Tony Kushner’ın, batılı bir kadının tarih boyunca sömürülen doğudan af dilemesini anlatan tek kişilik Evcimen /Kabil oyununda rol aldı.

Nihal Koldaş A.Ş.K. Dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Standart

AŞK Dizisi – Sevtap Özaltun Kimdir?

sevtap özaltun aşk dizisi

sevtap özaltun aşk dizisi

09 Aralık 1984 Artvin’de doğdu. 2001 yılında Bakırköy Basat Sanatçılar Derneği’nde Tiyatro hayatına başladı. 2006 yılında Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Sevtap Özaltun A.Ş.K. Dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Standart

AŞK Dizisi – Servet Pandur Kimdir?

servet pandur aşk dizisi

servet pandur aşk dizisi

27 Mart 1970 yılında Bergama’da doğdu. 1993 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçı kadrosunda görevinin sürdürmektedir.

Servet Pandur A.Ş.K. Dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

 

 

 

Standart

AŞK Dizisi – Hakan Kurtaş Kimdir?

hakan kurtaş aşk dizisi

hakan kurtaş aşk dizisi

Hakan Kurtaş (d. 1988, İzmir), Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Lise hayatını Bursa Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra,Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Kurtaş’ın Annesi İktisatçı,Babası Çocuk Doktoru.Annesi Hakan 3 yaşındayken İktisattan vazgeçip, tekrar sınava girerek resim öğretmenliğini bitirmiştir. Kendisinden küçük 2 erkek kardeşi var.Karikatürler çizer,müzikle uğraşır. Uykusuz Dergisinde karikatürleri yayınlanmıştır.Başarılı oyuncu dizi ve tiyatro oyunculuğunu birlikte yürütüyor,boş zamanlarında gitar çalıyor.Evde durmayı pek sevmiyor.

Tiyatro’ya orta okulda ilgi duymaya başlayan Kurtaş,Lisede bu işi yapmaya karar verir.2010 yılında DOT Tiyatrosunun Punk Rock oyununda yer alır. Daha sonra atv de yayınlanan Ezel (dizi) dizisinin final bölümünde “Can Uçar” karakterini canlandırmıştır. 2011-2012 yıllarında TMC yapım tarafındanKanal D hazırlanan ve daha sonra Star tv ye transfer olan Bir Çocuk Sevdim (dizi) dizisinde “Sinan Harmangil” rolüyle asıl çıkışını yapmıştır. 2012 yılında Başrolünü Hatice Aslan ile paylaştığı Vücut filminde başından trajik olaylar geçen “İzzet Gündoğdu” karakterini canlandırmıştır. Yine 2012 yılında DOT tiyatrosunun Murat Daltaban yönetmenliğindeki oyunu Beautiful Burnout/Süpernova da bir boksörü canlandırmıştır.Rolüne hazırlanmak için uzun süre boks eğitimi almıştır. En son Esme Madra yönetmenliğindeki Meşakkat ve Karısı kısa filminde oynamıştır,bu film Akbank 9.Kısa Film Festivalinde ’Kurmaca Kısa Filmler’ kategorisinde yarışmıştır. 2013 yılında Arkadaşları Ulaş Tuna Astepe ve Cem Tunçer ile birlikte Bir Aralık adlı bi müzik grubu kurmuşlardır.Kurtaş bu müzik grubunda hem söz yazıp beste yapıyor,hemde gitar çalıp şarkı söylüyor. Şarkılarını da internet üzerinden yayınlamışlardır.

Hakan Kurtaş A.Ş.K. Dizisi oyuncu kadrosunda yer almaktadır.